Сервис автоматизации заведения Syrve + Justo

Оставьте заявку и наш менеджер с Вами свяжется в ближайшее время
Сервіс автоматизації закладів Justo - система, що дає змогу клієнту самостійно створювати замовлення страв або послуг і оплачувати їх, не залучаючи до цього процесу офіціантів або інший персонал. Сервіс ідеально підійде для ресторанів, кафе, барів, фудкортів, кінотеатрів, готельних номерів або ресторанів при готелі та будь-якому іншому підприємстві, де передбачено замовлення їжі та напоїв або інших послуг.

10 причин, чому Вам потрібно підключити електронне меню Justo

► На території вашого підприємства є літні тераси, фудкорти, пляжні бунгало, VIP-кімнати та інші точки (місця або столи) розміщення відвідувачів, що розташовані за межами основного залу
► Постійні "запари", офіціанти не встигають приймати замовлення. Сервіс мінімізує помилки і балансує навантаження на персонал. Усі замовлення будуть прийняті вчасно і правильно
► Час приймання замовлень Justo скорочується до 30 секунд
► Потужні маркетингові інструменти дають змогу збирати й обробляти інформацію про відвідувачів. Знижувати витрати на ремаркетингові рекламні кампанії
► Скорочення регулярних додаткових витрат, пов'язаних із передруком меню внаслідок зміни асортименту або цін, зносу меню тощо.
► Меню відображається різними мовами, що забезпечує додатковий комфорт для іноземних гостей. До того ж, ви економите на друці паперового меню іншими мовами
► Ви "За" інноваційними технологіями і намагаєтеся надавати своїм гостям найсучасніші сервіси
► Вам важливо вести електронну базу клієнтів для просування свого продукту онлайн
► Можливість приймати замовлення на винос і доставку за посиланням на меню доставки
► Ви зможете збирати відгуки ваших гостей про сервіс і опрацьовувати негативні відгуки перш, ніж вони з'являться в інтернеті

Приклад, як працює програма:

1
У місцях розміщення гостей (столи, бунгало, шезлонги, готельні номери тощо) Ви розміщуєте QR-код із посиланням на електронне меню або інші послуги.
2
Гості сканують QR-код і переходять за посиланням на електронне меню закладу. Обирають страви та напої, формують замовлення та оплачують його онлайн, або обирають форму оплати готівкою чи терміналом.
3
Замовлення потрапляє відразу в кілька програм:
 • На мобільні пристрої офіціантів (у разі використання мобільного додатку для офіціантів Justo для Android смартфонів або Telegramm bot).
 • У програму Syrve з уже сформованим оплаченим рахунком. Офіціанту залишається тільки закрити його і роздрукувати чек.
 • На "розумні годинники" для персоналу, які можна гнучко налаштувати за зонами відповідальності та департаментами.

4
Офіціант виносить замовлення гостю.
Наявність аркуша зі стоп-продуктами забезпечує постійну актуальність меню - усі страви, до складу яких входить стоп-продукт, стають недоступними і, відповідно, гість не зможе замовити страву.
Оплата замовлення одразу ж після оформлення (перед отриманням самого замовлення) захищає підприємство від махінацій з боку клієнтів або відходів не заплативши.
У меню Justo можна вказати:
 • опис, склад страв і напоїв
 • кілька фотографій
 • модифікатори
 • алергени
 • спеціальні теги (Халяль, Кошерний, Гарячий / Пряний, Веганський, 18+)
 • посилання на зовнішні ресурси
 • кілька мов

Гнучкі налаштування дизайну меню:

 • логотип бренду
 • посилання на соціальні мережі, сайт, контакти
 • кольори
 • фон
 • темні / Світлі теми
 • вертикальна / горизонтальна орієнтації меню
 • персональний домен бренду
 • міні-агрегатор для мережевих закладів

Створіть з Justo кілька варіантів меню під специфіку вашого закладу:

Меню «Заказ со стола»:
Меню «Замовлення зі столу»:
Відсканувавши QR або NFC, гості роблять замовлення без черг і без участі офіціанта. У меню передбачена можливість виклику офіціанта, кальянщика або адміністратора, а також відгуки, можливість залишати чайові та запитувати рахунок із зазначеним типом оплати.
Меню «Предзаказ»:
Меню «Передзамовлення»:
Гості можуть замовити їжу на певний час, за допомогою чого бронюють столик із готовими стравами, не витрачаючи час на очікування приготування і розрахунок за рахунком, що актуально в обідню пору або в годину пік.

Меню «Доставка»:
Меню «Доставка»:
Гості можуть замовити їжу та напої з доставкою від закладу. Є можливість обмежити зони доставки, вказати вартість доставки відповідно до зони доставки, обмежити мінімальну суму чека для доставки, обмежити час доставки, додати знижки на доставку та зробити безкоштовну доставку від певної суми рахунку.
Меню «Еда на вынос»:
Меню «Їжа на винос»:
Гості можуть замовити їжу та напої на винос і забрати замовлення в обраний час. Є можливість обмежити час приймання замовлень на винос і додати знижки.

Основною перевагою є повна інтеграція з системою Syrve без втручання сторонніх підрядників і дорогої команди програмістів

 • Подайте заявку на реєстрацію в Justo за посиланням https://justo.com.ua/
 • Команда Justo забезпечить налаштування інтеграції, після чого будуть синхронізовані всі довідники Syrve (товари, ціни, стоп-лист, залишки, модифікатори, столи).
 • Команда Justo створить меню, під'єднає платіжну систему і зробить всі інші необхідні налаштування.

Вартість підключення інтеграції

4000 грн
Сайт доставки + Е-меню

1500 грн
Оплата по QR + Е-меню
Хочете дізнатися подробиці?
Отримайте безкоштовну консультацію нашого експерта і дізнайтеся, як зробити ресторан кращим.
Ви в хорошій компанії
Ви в хорошій компанії
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114