Програма для кафе Syrve

Автоматизація кафе на Syrve – шлях до зростання прибутку
Від того, як організовано роботу в закладі, залежить рівень обслуговування, прозорість кошторису, злагодженість співробітників та ставлення клієнтів до закладу. Удосконалювати та контролювати кожен відділ легко за допомогою системи автоматизації кафе. Вона передбачає об'єднання процесів управління та обслуговування в єдину систему.

Існує чимало програм, які допомагають удосконалити роботу на підприємстві. Перш ніж зробити вибір, ознайомтеся з особливостями програм для кафе.

Що таке система автоматизації, які проблеми вирішує?

Система автоматизації кафе — це система управління закладом, яка допомагає оптимізувати роботу, об'єднавши всі робочі процеси. Вона використовує спеціальне обладнання та програмне забезпечення для ефективного вирішення 4-х завдань:
 • Покращення сервісу
  Програма для автоматизації кафе в Україні дозволяє об'єднати процеси управління в одній системі, оптимізувати роботу в залі, на кухні, барі. Завдяки ПЗ офіціанти швидше приймають замовлення, моментально відправляють його на кухню, що скорочує час виконання замовлення. За рахунок автоматичного складання чеків та їх фіксації у програмі спрощується робота у бухгалтерському відділі.
 • Виключення крадіжок
  За допомогою системи автоматизації кафе можна визначити слабкі місця у команді та виключити зловживання персоналу під час роботи. Дозволяє налаштувати права доступу для кожного співробітника та відстеження дій у системі.
 • Оптимізація витрат
  ПЗ для кафе допомагає бухгалтерам та власнику вести точний облік робочого часу працівників, щоб чітко виплачувати заробітні плати. Аналіз меню та затребуваності страв дає можливість позбутися позицій, які не приносять прибуток.
 • Збір бази гостей для подальшої комунікації з ними
  Програма лояльності дозволяє зробити нових гостей постійними відвідувачами закладу. Зібрані дані по гостям: дата дня народження, улюблені страви тощо дозволяють робити персоналізовані пропозиції.

Які ділянки автоматизує програма Syrve?

Автоматизація кафе здійснюється за допомогою спеціального обладнання та додатків, які покривають усі зони закладу. За допомогою програм автоматизації кафе власник закладу може контролювати його роботу в режимі онлайн.
Автоматизація залу

Адміністратори та офіціанти легко можуть ставити бронь на столи, приймати замовлення, відправляти їх на кухню, розділяти чек по гостям.
Автоматизація кухні

Кухарі та вся команда при отриманні замовлення активно починають процес приготування. Страви відображаються на спеціальному екрані весь час, доки замовлення не буде видане до зали. Керуючий отримає звіт по ефективності роботи кухні.
Автоматизація бару
Бармен отримує замовлення від офіціанта та готує напій за заданим рецептом. Після цього передає його офіціанту.
Автоматизація каси
Зручна навігація для обслуговування відвідувачів. Офіціант вписує кількість замовлених страв та підраховує загальну суму замовлення, після чого друкує чек для оплати. Помилки у розрахунках виключені!
Автоматизація складу
Програма допомагає аналізувати залишки, надсилати замовлення постачальникам. Забезпечується контроль закупівельних цін. У разі невідповідності із встановленою вартістю, програма попереджає про розбіжність. Це захищає власників від зайвих витрат.
Автоматизація фінансового відділу
Програма допомагає вести чіткий облік доходів та витрат. Плюс є можливість розвантаження даних у 1С, що спрощує процес створення податкової звітності.
Автоматизація відділу управління персоналом
Автоматизація спрямована на підрахунок робочого часу, нарахування відсотків, бонусів. Співробітники мають доступ до особистої сторінки, де можна побачити нараховані бонуси. Існує гнучка система мотивації персоналу.

Потрібна допомога з автоматизацією кафе?

Отримайте безкоштовну консультацію експерта

Яке обладнання необхідно для автоматизації, як виглядає система

Какое оборудование необходимо для автоматизации, как выглядит система
Система автоматизації кафе передбачає встановлення програмного забезпечення на pos-обладнання у кожному відділі. Це спеціально розроблена програма, яка розширює можливості персоналу.

 1. Для офиціантів: термінали або планшети (на Windows), мобільні телефони для прийому замовлень, бронювання столів, контрольно-касове обладнання для розрахунку вартості замовлення, грошові скриньки для чеків та фінансів, зчитувачі бонусних карток.
 2. Для складу: сканери для зчитування штрих-кодів, електронні ваги. Додаток дозволяє розраховувати собівартість продуктів, фіксувати кількість товарів складі, проводити інвентаризацію.
 3. Для кухні: принтери для друку замовлень або екрани для відображення страв та періоду їхнього приготування, кухонні електронні ваги. Також програма дозволяє встановлювати звукове сповіщення про надходження замовлення на кухню.
 4. Для фінансового, управлінського відділу: комп'ютери чи ноутбуки, сервери. У додатках відображаються всі необхідні довідники та документи, вся потрібна фінансова звітність.

  Злагоджена робота системи автоматизації неможлива без комунікаторів та
  Wi-Fi-модулів. Додатково обладнання може доповнюватись технічними засобами, необхідними для конкретного робочого місця.

Система автоматизації Syrve: переваги програми

Система автоматизации iiko: преимущества программы
В Україні системи автоматизації кафе представлені різними розробниками та компаніями. Найпопулярніші – r-keeper, syrve, poster. Простою та функціональною системою автоматизації, за відгуками власників закладів, є Syrve.

Це пояснюється такими перевагами:
1. Можливість впроваджувати програму лояльності, використовувати шаблони маркетингових механік: депозитні системи, смс-розсилки, збір відгуків.
2. Ефективність роботи як у маленьких кав'ярнях, так і у великих кафе.
3. Широка функціональність бек офісу та фронту.
4. Управління закладом у дистанційному форматі через ПК чи смартфон.
5. Наявність додаткових програм, які можна підключати для збільшення ефективності.
6. Глибока аналітика усіх відділів.
7. Облік мережі закладів у одній системі.
8. Зрозумілий інтерфейс, де легко розібратися кожному.

  Поширені запитання

  Вартість програми для кафе
  Підберімо рішення для вашого закладу

  Ми підтримаємо Ваш ресторан

  Технічна підтримка 24/7
  без вихідних
  Навчання персоналу
  Підмінне обладнання
  Ви у гарній компанії
  Ви у гарній компанії
  Автоматизуємо та обслуговуємо
  Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого ресторану зараз.
  Ми у соцмережах
  © 2024 СМАРТ КАФЕ
  Контакти
  Відділу продажу
  +38 (063) 514-82-56
  ------------------
  Техпідтримка 24/7
  +38 (063) 514-82-53

  м. Одеса, вул. Базарна, 77
  м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114