Автоматизація фудтраку

Швидка оптимізація бізнесу та гарантований результат. Програма для управління замовленнями, закупівлями, персоналом, звітністю.
Фудтраки, які протягом десятиліть популярні в Європі та Америці, поступово починають мати попит і на території нашої країни. Зовсім нещодавно у цьому напрямку не існувало жодної автоматизації процесів. Адже розмістити одночасно кухню, склад та персонал у маленькому просторі складне завдання.
На щастя, завдяки розвитку сучасних технологій все змінилося, і автоматизація стала доступною для цієї форми бізнесу.

Які задачі вирішує автоматизація

Автоматизація фудтраку дозволяє набагато швидше обслуговувати клієнтів, своєчасно доставляти замовлення, вести повноцінний облік і не лише. Сьогодні впровадження ПЗ – необхідний захід, з яким не варто затягувати. Автоматизація допоможе у вирішенні наступних завдань:
Покращити якість обслуговування
Підвищити ефективність роботу фудтраку
Облік кожного продукту та автоматизоване формування замовлень для постачальників
Бар, каса, звітність - в одному місці
Вести коректний управлінський
облік
Мінімізувати людський фактор під час розрахунків
Впровадити програми лояльності з метою збільшення середнього чека
Скоротити витрати закладу (програма допоможе уникнути надлишків сировини, що закуповується)
Отримати точні аналітичні дані на підставі чого власник зможе виконувати розробку рішень щодо подальшого розвитку бізнесу
Впровадження програми для фудтраку створить умови для розвитку бізнесу, позбавлення від непотрібних процесів, стандартизації, скорочення витрат. Все це – найвищий фундамент для досягнення поставленої мети. Також ви зможете впровадити службу доставки у такий формат бізнесу та винести з цього величезну користь. Автоматизація служби доставки відкроє перед вами нові можливості розвитку фудтраку.

Яке обладнання необхідно для автоматизація

Програма для фудтраку може бути зосереджена на кількох пристроях і встановити її можна вже на існуючу pos-систему. Додатково може знадобитися:
  • Фіскальний реєстратор
  • POS-термінал
  • Сканер штрих-коду
  • Планшет або монітор
  • Сервер для зберігання інформації
  • Грошовий ящик
Автоматизуємо та обслуговуємо
Замовте безкоштовний розрахунок автоматизації вашого закладу прямо зараз
Виходячи з масштабів компанії та фінансових можливостей, власник може самостійно визначати, яке обладнання купувати. У будь-якому випадку автоматизація фудтраку дає можливість обслуговувати набагато більше відвідувачів і тим самим збільшити прибуток.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс панелі адміністрування дозволяє навіть недосвідченому користувачеві за короткий час освоїти всі процеси. У разі виникнення запитань завжди можна буде звернутися на підтримку за допомогою.

Наявність статистики в режимі реального часу дозволить стежити за роботою ресторану. Завдяки цьому власник з легкістю зуміє проаналізувати всю інформацію та на підставі відомостей виконувати ефективне управління для отримання ще більшого прибутку.

Поширені запитання

Ви у гарній компанії
Ви у гарній компанії
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114