Автоматизація виробництва напівфабрикатів

Результати помітно вже з перших днів впровадження!
Виробляти якісну продукцію з урахуванням потреб клієнта є головним завданням молодого підприємця. Досягти цього можливо за допомогою оптимізації та автоматизації діяльності компанії.

Виготовлення напівфабрикатів це складний механізм, де потрібний облік інгредієнтів, ведення підрахунку залишків. Підвищення швидкості роботи персоналу, покращення рівня обслуговування, ведення обліку та контролю на якісно новому рівні – все це можливо досягти при впровадженні автоматизованої системи.

Які проблеми вирішує автоматизація?

Попри масштаби виробництва, автоматизація напівфабрикатів допоможе бізнесу вийти новий рівень, не відволікаючись на організаційні проблеми. Буде досягнуто підвищення прибутку та попиту на продукцію.
Насамперед впровадження автоматизованого обладнання допоможе вирішити цілу низку завдань:
 • 1
  Контроль та супровід діяльності всіх підрозділів, які були піддані автоматизації. Сучасні технології обслуговування без кас.
 • 2
  Організація оплати та доставки товару. Навіть у міру розширення бізнесу буде забезпечено безперебійність роботи.
 • 3
  Вихід ринку з більш якісної продукцією.
 • 4
  Обслуговування набагато більше за клієнтів. Устаткування дозволить прискорити багато процесів та скоротити час на обслуговування.
 • 5
  Ведення обліку постійних клієнтів та залучення нових покупців шляхом створення програми лояльності.
 • 6
  Формування спрощеної системи обліку та ведення переговорів із потенційними постачальниками.
Система автоматизації напівфабрикатів допомагає позбавитися рутинних дій, виключити помилки під час розрахунків, викликані у зв'язку з людським фактором і отримувати тільки точні аналітичні дані.
Які ділянки автоматизує програма?
Програма для автоматизації напівфабрикатів сформує єдиний простір, в якому буде зручно знаходитися керівнику та команді співробітників. Система допоможе побачити слабкі сторони організації закладу та усунути їх. Як демонструє практика, впровадження програмного забезпечення дозволяє збільшити продаж на 20% і більше. Будуть автоматизовані такі ділянки:
Склад
Усі поставки фіксуватимуться. В облік вноситься інформація щодо списаної продукції, яка надійшла. За допомогою програми набагато простіше виконуватиме інвентаризацію та перевірку терміну придатності. А на підставі аналізу залишків відбуватиметься планування подальшої закупівлі сировини.
Цех
Виконуватиметься контроль кількості заготовок та сировини. По кожній партії страв вноситься інформація щодо терміну придатності. Після приготування продукції інформація буде внесена до системи.
Бухгалтерія
Представлена у вигляді адмін-панелі, де власник у будь-який час зможе передивлятись аналітичну інформацію. Після впровадження бухгалтерський облік можна буде здійснювати через програму автоматизації.
Яке обладнання автоматизує програма
Автоматизація стане правильним рішенням для невеликого підприємства з виготовлення напівфабрикатів, так і для великої мережі. Вся робота підприємства може виконуватися з кількох пристроїв. Виконати інсталяцію програми можна на POS-термінал. Додатково потрібно наступне обладнання:
 • Фіскальний реєстратор
 • Принтер для роздрукування етикеток
 • Сканер штрих-кодів
 • Термінал
 • Ноутбук або комп'ютер для бухгалтера, менеджера, керівника
Власник може самостійно, залежно від масштабів підприємства, визначати, яку техніку придбати, а яку ні.
У будь-якому разі обладнання для автоматизації дозволить підвищити продуктивність роботи персоналу та вивести бізнес на новий рівень.
Ви у гарній компанії
Ви у гарній компанії

Поширені запитання

Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114