Mr.Grill розширяється зі Смарт кафе

Автоматизація фаст-фуду Mr.Grill

Опис проєкту

Власник мережі фастфуду стежить за інноваціями та намагається використати нові методи в управлінні свого бізнесу. За його словами, на ухвалення рішення з приводу автоматизації вплинула поїздка до Китаю. Якось він зайшов в один із фастфудів і на касі побачив цікаве «кіно»: касир сканує обличчя людини, яка розплачується за обід. Виявляється, це процедура ідентифікації особи. Це як карта лояльності: за допомогою сканування обличчя на моніторі касира висвічується історія покупок даного клієнта.
Після побаченого власник захотів встановити у своєму закладі щось схоже.

Що було виконано?

В закладах мережі було встановлено систему товарно-складського та управлінського обліку, впроваджено прогресивну програму лояльності. Налаштоване сучасне обладнання для зацифровування клієнтської бази.

Які результати?

Система автоматизації iiko задовольнила запити власника щодо таких питань: складання різних звітів, планування, повний контроль над персоналом та закладом загалом. Крім цього, тепер йому не треба переходити з однієї точки до іншої. За допомогою програми iiko він може, сидячи вдома за комп'ютером, спостерігати, що відбуватиметься у кожному із 4 закладів.

Керівник проекту – Пиріг Анастасія.
Потрібна автоматизація за індивідуальним запитом?

1. Оцінимо потреби закладу та запропонуємо сервіси для підвищення ефективності.
2. Виконаємо індивідуальний розрахунок вартості.

Залишайте заявку - отримайте план автоматизації бізнесу.
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114