Easy Choice автоматизований Смарт кафе

Опис проєкту

Easy Choice – ресторан здорового харчування. У закладі працює дієтолог, який у тандемі із шеф-кухарем розробили кілька програм харчування. А ще Easy Choice - це кафе, в якому корисна їжа по-справжньому смачна!
Проблема, з якою зіткнулися власники, дуже непроста – це облік специфічного меню доставки страв. Страви щоденного меню складаються в мережі. Ці мережі під кожного клієнта редагуються з урахуванням індивідуальних побажань та прописаної програми харчування. Потрібна була програма, яка впорається з врахуванням таких деталей.

Що було виконано?

На ухвалення рішення на користь Смарт кафе вплинула висока функціональність системи, яку запропонувала компанія-автоматизатор. Якщо раніше використовувалося більш як три програми для виконання обліку, то тепер усе поєднано в 1 системі. Окрім базових налаштувань, було розмежовано права доступу, підключено Dashboard для швидкого отримання звітності керівництвом.

Які результати?

Тепер під час приготування їжі кухарям не потрібно переходити з однієї програми до іншої, а сама система запам'ятовує всі особливості замовлення і вчасно нагадує їх для обслуговуючого персоналу. Крім того, система автоматизації ресторану розмежовує права доступу до звітів – від менеджерів до керуючих. Керівник закладу через інтернет може переглядати фінансові звіти, контролювати роботу окремих співробітників у реальному часі та багато іншого.

Ми поцікавилися у власника закладу, як проходив процес впровадження:
"Ми отримали саме те, на що розраховували. Вже за кілька годин після впровадження, персонал зміг самостійно розібратися з програмою та скористатися всіма її перевагами".
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114