Grill Bar "Cadillak" автоматизований зі Смарт кафе

Автоматизація Grill Bar Cadillac: завдання та результат

Опис проєкту

Grill Bar "Cadillak" – один із відомих закладів у Чорноморську. Якісне обслуговування клієнтів стоїть на першому місці. Ключовою проблемою було неправильне формування звітів. Власнику був необхідний інструмент, що дозволяє забезпечити належним чином роботу персоналу та контролювати облік у закладі.

Що було виконано?

Для виконання поставлених завдань було впроваджено програму автоматизації. Програма відстежує заздалегідь встановлені KPI: середня закупівельна ціна, фудкост та інші. Завдяки контролю поточних показників та порівняння з минулими періодами, керівництво може легко виявити нестачу. За наявності відхилень програма моментально повідомляє про це, що є безперечною перевагою для власника.
Додатково було впроваджено систему, яка розрахує винагороду персоналу, з урахуванням премій та штрафів. Звіт про розмір заробітної плати доступний кожному працівникові.

Які результати?

Контролювати бюджет закладу стало значно простіше. Завдяки системі мотивації персоналу обслуговування клієнтів підвищилося.

Ми поцікавилися у власника про його враження:
"Впровадження пройшло чудово. У процесі співробітництва ми не натрапили на труднощі чи проблеми. Для нас найважливіше – це організованість та оптимальні умови. Враховуючи дотримання цих фактів, ми обов'язково вас рекомендуватимемо."

Менеджер проекту – Ткачишин Олександр.
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114