Автоматація гриль-бару Cadillak, Чорноморськ

Яке було завдання?

Grill Bar "Cadillak" ─ один із відомих закладів у Чорноморську. Якісне обслуговування клієнтів стоїть на першому місці. Ключовою проблемою було неправильне формування звітів. Власнику був необхідний інструмент, що дає змогу забезпечити належним чином роботу персоналу і контролювати весь бухгалтерський облік.

Рішення

Для виконання поставлених завдань було впроваджено програму для управління ресторанним бізнесом. Тепер відстежуються заздалегідь встановлені KPI: середня закупівельна ціна, фудкост та інші. Завдяки контролю поточних показників і порівняння з минулими періодами, керівництво може легко виявити нестачу. За наявності відхилень, програма моментально повідомляє про це, що є безсумнівною перевагою для власника.

Додатково було впроваджено систему, яка розрахує винагороду персоналу, з урахуванням премій і штрафів. Звіт про розмір заробітної плати доступний кожному співробітнику.
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Після впровадження ми поцікавилися у власника про його перше враження:

"Впровадження пройшло відмінно. У процесі співпраці ми не натрапили на труднощі або проблемами. Для нас найважливіше — це організованість та оптимальні умови. З огляду на дотримання цих фактів, ми рекомендуватимемо вас обов'язково. Ви — найкраще що є в нашій країні!"
Автоматизация Grill Bar на iiko: задачи и результат
Бонус: у результаті впровадження автоматизації, контролювати бюджет стало простіше. Власник залишився задоволений. Завдяки системі мотивації персоналу, обслуговування клієнтів підвищилося.

Менеджер проєкту — Ткачишин Олександр.
Потрібна автоматизація за індивідуальним запитом?

1. Оцінимо потреби закладу та запропонуємо сервіси для підвищення ефективності.
2. Виконаємо індивідуальний розрахунок вартості.

Залишайте заявку - отримайте план автоматизації бізнесу.
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114