Автоматизація доставки Art Sushi:
система обліку Syrve + сайт на Quicker

15. 03. 2023 г. Львів

Автоматизація доставки японської кухні Art Sushi у Львові

Опис проєкту

Art Sushi пропонує доставку страв японської кухні у Львові.
Заклад працює вже 3 місяці. Спочатку спробували працювати на іншому програмному забезпеченні, але воно не задовольнило очікувань щодо управління доставкою.

Керуючий дізнався про систему управління ресторанами Syrve та зв'язався з компанією Смарт кафе для автоматизації закладу за допомогою цього програмного продукту.

Що було виконано?

1. Впроваджено програму Syrve для управління доставкою, складом, кухнею, касою, а також ведення управлінського обліку у закладі.
2. Команда Смарт кафе розгорнула сайт доставки Art Sushi на платформі Quicker лише за 3 дні з можливістю додавати акційні товари, створювати рекомендації у кошику, а також використовувати клієнтам особистий кабінет для зворотного зв'язку та зручне повторне замовлення. Сайт синхронізований із системою Syrve, завдяки чому дані про наявність страв та ціни завжди актуальні.

Які перші результати?

Переваги Syrve для Art Sushi стали очевидними відразу - заявки через доставку обробляються швидше. Перехід персоналу нову систему пройшов гладко, адже спеціалісти Смарт-кафе провели навчання персоналу. Керівництво досить співпраці зі Смарт кафе та функціоналом програми.

Клієнт планує підключити мобільну звітність керівника Syrve Dashboard, щоб оперативно отримувати інформацію про стан справ у закладі.
Також у планах закладу налаштувати мотиваційні програми для співробітників та програму лояльності для клієнтів для збільшення продажів.
Потрібна автоматизація за індивідуальним запитом?

1. Оцінимо потреби закладу та запропонуємо сервіси для підвищення ефективності.
2. Виконаємо індивідуальний розрахунок вартості.

Залишайте заявку - отримайте план автоматизації бізнесу.
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114