Ark SPA Palace: навчання обліку Syrve

Навчання персоналу роботі з Syrve

Опис проєкту

Від СПА центрі Ark SPA Palace надійшов запит про необхідність навчання персоналу роботі у системі Syrve, щоб покращить якість обслуговання клієнтів та мінімізувати помилки в процесі ведення обліку.

Що було виконано?

Наші фахівці Більченко Богдан та Потапенко Наталія провели навчання роботі у програмі Syrve для персоналу. Було розглянуто права персоналу в бек та фронт офісі; функціональні можливості бек-офісу (складський облік, роздрібні продажі, звіти) та фронт-офісу (касова дисципліна, звіти фронту, робота із замовленнями); принципи формування/редагування активного меню.
Крім цього Богдан та Наталія проконсультували бухгалтера СПА центру щодо оптимального внесення даних до інвентаризаційної відомості. А також провели звірку результатів інвентаризації.

Які результати?

Персонал тепер коректно виконує функціональні обов'язки у системі обліку. Усунуто помилки у складському обліку, знайдені в процесі аналізу результатів інвентаризації.

Ми бажаємо Ark SPA Palace успішного розвитку, а персоналу завжди знаходити час на навчання та підвищення своєї кваліфікації.
Потрібно швидко навчити персонал працювати на Syrve?

Навчаємо маркетологів, бухгалтерів, фінансових менеджерів, керуючих закладами ефективній роботі з Syrve.
Використовуйте програму на 100%.

Запишіть персонал в навчальний центр Syrve.
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114