Робота з курсами у Syrve

Для початку роботи з курсами авторизуйтеся під своїм пін-кодом.

"Курси" використовуються в тому випадку, якщо гостю важливий порядок подачі замовлених страв. Наприклад, одну з замовлених позицій потрібно подати в першу чергу, а інші — пізніше.

Створіть нове замовлення, оберіть позиції, які потрібно подати в другу чергу з лівої сторони, вони підсвічуються жовтим кольором, натисніть кнопку "Курси" та виберіть потрібний курс для страв. Для другої черги має бути вказано "Курс 2" в рядку з назвою страви. Якщо будуть замовлені інші страви, які будуть подаватися в третю подачу, то для них оберіть "Курс 3".

За замовчуванням вважається, що в першу чергу подається страва відмічена як "Курс 1". Якщо необхідно подати страву терміново, то потрібно обрати позицію та натискаємо "Курс VIP".

Після заповнення всієї необхідної інформації можна роздрукувати зустрічку на кухню. Можна роздрукувати зустрічку як на одну страву, так і на все замовлення. Після цього кухня отримає інформація, що дані справи необхідно надавати у певному порядку.

Для перегляду зайдіть знову в "Замовлення" і перевірте "Курс". Час роботи курсу, тобто через який час необхідно починати приготування наступної страви та подавати її, налаштовуються в системі.

Після закінчення заблокуйте термінал.

Не витрачайте час
на самостійне вивчення Syrve

Запишіться на курси Навчального центру Syrve -
станьте кваліфікованим спеціалістом з Syrve
за 3 тижні
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка
08:00 - 24:00
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, пров. Онілової, б.18, оф. 8.
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114