Дії з замовленням у Syrve

Система дозволяє виконувати певні дії з замовленнями:

  • перенесення замовлення на інший столик;

  • перенесення замовлення на іншого офіціанта;

  • відокремлення певних страв на іншого гостя, тощо.
Авторизуйтеся під своїм пін-кодом. Зайдіть в блок "Замовлення" — "Нове замовлення". Оберіть зручний режим роботи, відкрийте "Нове замовлення" (наприклад, оберіть третій столик), вкажіть кількість гостей — 3. Додайте страви до замовлення з розбивкою по гостям.

Можна або надрукувати зустрічку на кухню, або виконати дії замовлення. Необхідно перенести все замовлення на інший столик. Якщо потрібно змінити номер столика, натисніть на значок столика у верхній частині, потім за схемою зали обрати новий столик. Після цього замовлення переноситься повністю.

Перенесення замовлення на інший столик

Можна перенести замовлення гостя на інший столик. Для цього потрібно обрати з лівої сторони Гостя. Щоб його замовлення виділилося, треба натиснути три крапки і активними стануть дії з замовленням, можна:

  • змінити номер столу,

  • змінити офіціанта,

  • змінити кількість гостей,

  • об'єднати замовлення цього гостя ж з іншим замовленням,

  • перенести страви на іншого гостя в межах замовлення цього самого офіціанта, якщо вже є відкрите яке-небудь замовлення, або в нове замовлення іншого офіціанта,
Наприклад, можна перенести дані позиції в нове замовлення іншого офіціанта. Система запропонує обрати офіціанта, він буде доступний лише в тому випадку, якщо в нього відкрита особиста зміна. Можна перенести замовлення, якщо переглянути замовлення в режимі роботи офіціанта, то буде видно, що на касира-адміністратора відкрилося нове замовлення.

Щоб змінити номер столика, потрібно: обрати замовлення — змінити номер столу — перейти в схему залу — обрати новий номер столика.

Для перенесення однієї позицію на іншого гостя треба обрати цю позицію, вона підсвічується жовтим кольором, і потім перенести страву на іншого гостя. Система автоматично додасть другого гостя і розподілить замовлення.

Для перевірити ціни на позиції не пробиваючи їх, потрібно відкрити певну папку, натиснути на суму і система над кожною справою показує її вартість.

Щоб додати страву до стоп-листа, потрібно натиснути на цю позицію, потім перейти на суми, обрати "Встановити кількість" і потім вибрати, яку страву треба перемістити до стоп-листа.

Після завершення роботи із замовленням заблокуйте термінал.


Не витрачайте час
на самостійне вивчення Syrve

Запишіться на курси Навчального центру Syrve -
станьте кваліфікованим спеціалістом з Syrve
за 3 тижні
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114