Оплата замовлення

Оплата замовлення в Syrve після друку попереднього чеку, коли гість готовий розплатитися. Зайдіть під своїм пін-кодом.

У разі наявності прав сплачувати замовлення, оберіть режим роботи "Робота з замовленнями" — зайдіть в певне замовлення і система запропонує обрати тип оплати.

Якщо в системі налаштований тип оплату за замовчуванням, він буде автоматично підтягуватися у верхню частину. Бувають випадки в залежності від налаштувань, що тип оплати за замовчуванням не підтягується, оскільки він не встановлений, в такому разі потрібно завжди обирати потрібний тип оплати.

Наприклад, коли гість розрахувався банківською картою, то потрібно хрестиком видалити даний тип оплати — обрати "Банківські карти". Якщо їх налаштовано декілька, оберіть певний тип оплати. Можна ввести суму вручну, а також є можливість натиснути точну суму — натисніть кнопку "Оплатити". Якщо гість розрахувався комбінованим типом оплати банківською картою та готівкою, то потрібно виконати наступні дії:

  1. Оберіть "Банківські карти",

  2. Внесіть суму, яку гість оплачує банківською картою

  3. Натисніть "Готівка" та оберіть потрібний тип оплати.

Можна вводити суму вручну або натиснути точну суму і система додасть різницю.
Натисніть "Оплатити" та оберіть спосіб видачі касового чека (це залежить від налаштувать системи).

Зверніть увагу! Якщо у замовленні є позиції, які закриваються на різні каси (кухня і алкоголь), то при друку попереднього чека система його обов'язково розділить на два. В цьому випадку можна оплатити замовлення окремо. Якщо не перевірити інформацію про замовлення, а одразу оплатити, то система в верхній частині вікна замовлення запропонує касові реєстратори. Оплатіть перше замовлення, вкажіть точну суму, натисніть "Оплатити" і закрийте останню частину замовлення необхідним топом оплати.

Не витрачайте час
на самостійне вивчення Syrve

Запишіться на курси Навчального центру Syrve -
станьте кваліфікованим спеціалістом з Syrve
за 3 тижні
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114