Створення типу оплати Банківська карта у Syrve

Створення звичайного типу оплати банківською картою.

Можна створювати декілька на вибір типів оплати, що дозволить їх розділяти у звітах. Потрібно перейти в блок "Роздрібні продажі" — "Типи оплат". Банківські карти — це основний тип оплати, кошти з якого зараховуються на рахунок "Грошові кошти еквайрингу".

Щоб створити такий тип оплати натисніть "Додати" — вкажіть назву (онлайн оплата, оплата через термінал ФОП, через термінал ТОВ) — оберіть тип оплати "Банківські карти" та вкажіть назву в чеку. Щоб даний тип оплати був фіскальний, залиште галу "Є фіскальним".

Якщо потрібно, щоб такий тип оплати був нефіскальним, ми можемо її зняти. В такому випадку гроші також будуть заходити на рахунок "Грошові кошти еквайринг", але не будуть потрапляти на фіскальний реєстратор.

Обов'язково заповніть статтю кеш-флоу та натисніть "Зберегти".

Якщо потрібно будь-який тип оплати заборонити використовувати на станції, то потрібно перейти в даний тип оплати — встановити галку "Забороняти вводити вручну" — "Зберегти". І цьому випадку даний тип оплати зникне зі станції і не буде використовуватися.

Для перевірки зайдіть на станцію — перейдіть в "Замовлення" — "Екран оплати" — "Банківські карти" — тут ви побачите доступні варіанти. Щоб додати тип оплати, зніміть галку з "Забороняти вводити вручну".

Не витрачайте час
на самостійне вивчення Syrve

Запишіться на курси Навчального центру Syrve -
станьте кваліфікованим спеціалістом з Syrve
за 3 тижні
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114