Типи оплат у Syrve Loyalty

Для обліку коштів, отриманих через програму Syrve Loyalty, потрібно встановити окремий тип оплати. Цей тип оплати буде використовуватись для проведення транзакцій, що включають використання накопичених гостем бонусів. Це також забезпечить належну класифікацію надходжень від замовлень.
Як додати тип оплати в Syrve до Syrve Loyalty?
Щоб додати новий тип оплати в Syrve, вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Зайдіть в Syrve Office — "Роздрібні продажі" — "Типи оплат" — "Додати".

  2. Напишіть назву способу оплати у графі "Найменування".

  3. У графі "Тип" оберіть "Безготівковий розрахунок".

  4. У графі "Безготівковий тип" оберіть "Система Card5".

  5. Щоб імпортувати з Syrve Loyalty список активних кампаній, в рамках яких оплата здійснюється з використанням коштів лояльності, на вкладці "Додаткові налаштування" натисніть "Отримати маркетингові програми з платіжною дією". Це налаштування також дозволить включити дію Оплата з рахунку.

  6. Наступний крок — це перевірка кампаній, в рамках яких дозволено буде використання даного типу оплати.
Система дозволяє обрати декілька кампаній (більше однієї акції) для цього типу оплати. Для програм корпоративного харчування рекомендуємо використовувати різні способи оплати — це значно спрощує виставлення рахунку.

Один і той самий спосіб оплати може бути використано для деяких програм. Щоб використати кошти з обох рахунків клієнта, достатньо один раз провести карткою гостя.

Завдяки цьому можна списати максимальну суму з одного рахунку, а решти — з іншого.

Приклад, як один спосіб оплати можна використовувати для вибору різних програм:

  • Депозитна та Продуктова (передплатна) програми.
  • Корпоративне харчування: Обіди та безкоштовний напій.
  • Проста програма бонусів та Подарунки чи бонуси до Дня народження.
Щоб запобігти подвійному використанню винагород (наприклад, коли відвідувачі вашого сайту двічі використовують одні й ті ж бали лояльності - при оформленні замовлення, запланованого на майбутні періоди, і при оплаті будь-яких замовлень ASAP), ви можете налаштувати заморожування бонусів для замовлень на доставку. Для цього виберіть маркетингову програму з активованою опцією "Дозволити утримання для онлайн-платежів". Увімкніть параметр "Забороняти вводити вручну", щоб зробити цей тип оплати недоступним для оплати з каси, і параметр "Може прийматися ззовні".
7. Натисніть "Зберегти".

Якщо налаштовуєте тип оплати для бонусної програми, то варто додати спеціальний спосіб оплати (готівковий чи безготівковий), який буде використовуватися для отримання бонусів клієнтів. В цьому випадку всі дії потрібно виконати, як описано вище, але потрібно обрати програму винагород зі списку програм.
На вкладці Основні налаштування ви можете вказати, чи є цей тип оплати фіскальним. Фіскальний тип друкується на фіскальному чеку і надсилається в ДПСУ.
Якщо активуєте налаштування "Проводити як знижку", то сума фіскального чека буде зменшена на суму бонусів, а в OLAP-звіті такі бонуси будуть знижкою. Оберіть "Проводити як знижку", щоб комбінувати цей тип оплати з нефіскальною оплатою. Бонуси зменшуватимуть суму замовлення, а в OLAP-звітах відображатимуться як тип оплати.

Не витрачайте час
на самостійне вивчення Syrve

Запишіться на курси Навчального центру Syrve -
станьте кваліфікованим спеціалістом з Syrve
за 3 тижні
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка
08:00 - 24:00
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, пров. Онілової, б.18, оф. 8.
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114