Оновлення Syrve 8.8

Оновлення Syrve 8.8 оптимізує підготовку замовлень, інвентаризацію та менеджмент меню: нові статуси замовлень, спрощення роботи з меню та вдосконаленою системою зарахування чайових.

Статуси замовлень на доставку: "Приготовано", "Зібрано"

Нова функція, щоб спростити процес підготовки замовлень для доставки або самовивозу. Навіть при швидкому пакуванні страв в замовлення можуть виникати затримки. Тому в Syrve тепер можна відстежувати етап пакування окремо. Кур'єрам більше не доведеться чекати на замовлення, які ще не були запаковані. Тепер до статусу "Приготовано" додано можливість позначити статус замовлення — "Зібрано".

Проставити статус може персонал, відповідальний за пакування, на екрані обробки доставки та в системі кухонних дисплеїв (KDS). Для спрощення операцій і мінімізації зайвих кроків для кухні або офіціантів, систему можна налаштувати на автоматичне оновлення замовлень зі статусу "Приготовано" на "Зібрано" для певних типів замовлень, (наприклад, замовлень в які входить лише одна страва).

Зручна мобільна інвентаризація

Інвентаризація — ключовий інструмент для контролю за рухом товарів, і кожне оновлення Syrve спрямоване на спрощення, прискорення та підвищення точності цього процесу. Тепер у хмарному офісі зберігаються віддалені налаштування інвентаризації, які можна легко переглянути та відновити. У разі випадкового видалення або зміни налаштувань, їх повернення стало значно простішим. Зміни торкнулися і самого процесу інвентаризації: датування проводиться не за часом завершення, а за запланованою датою.

Спрощене управління зовнішніми меню

Якщо потрібно створити меню для завантаження в різні сервіси та вони схожі між собою, можна не починати щоразу з порожнього аркуша. Завдяки виправленню помилок, тепер достатньо скопіювати вже наявне меню і внести в нього необхідні корективи. А в разі випадкового видалення, меню можна легко відновити.

В останньому оновленні з'явилася можливість встановлювати розклад для груп страв, роблячи їх доступними в певний час у зовнішніх сервісах. Наприклад, сніданки доступні з 8 до 11 ранку, а обіднє меню — тільки під час ланчу.

Для великих мереж оновлення прискорює передачу меню завдяки зберіганню даних у хмарному офісі, покращуючи доступність меню навіть у разі втрати зв'язку із сервером.

Просте налаштування чеків на кухню

Налаштовуйте самостійно дизайн чеків в зручному редакторі шаблонів чеків веб-офісу. В налаштування кожного шаблону можна додати точку, де буде друкуватися чек, обладнання легко адаптує його для друку квитанцій.

Зарахування чайових

У новій версії клієнти можуть залишати чайові або робити благодійні внески банківською карткою під час оплати замовлення. Їм не потрібно проходити через касу двічі. Приймаючи оплату, введіть суму, що перевищує вартість замовлення, і Syrve запропонує вам вказати, як ви бажаєте розпорядитися рештою. Щоб приймати чайові за допомогою банківської картки налаштуйте дану опцію у веб-кабінеті.
Давно не бачили
нових можливостей Syrve?
Техпідтримка Syrve від Смарт-кафе допомагає 24/7 та своєчасно оновлює систему.
Довіртеся надійній компанії – залишайте заявку!
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114