Електронні картки лояльності у ресторані - витрати чи економія?

Лагідна цифровізація гостей закладу
Пластикові картки та мобільні додатки, як обов'язкові частини програми лояльності, обтяжують і власників ресторану, і гостей закладу. Набагато простішим та елегантним рішенням цифровізації відвідувачів є електронна картка Smart Cafe Wallet, що дозволяє позбутися вимоги заповнювати різні анкети, та надає можливість підключаючись до системи бонусів буквально в два кліки. А це означає, що працювати з базою гостей буде набагато легше, ефективніше та дешевше.

Що таке Smart Cafe Wallet та як до неї підключитись?

Smart Cafe Wallet - це електронна картка закладу у телефоні вашого гостя, яка використовується для участі в програмі лояльності. Вона знаходиться у додатках Google Pay та Apple Wallet та не потребує встановлення додаткових програм, що неодмінно оцінять ваші відвідувачі. Реєстрація відбувається за рахунок швидкого зчитування QR коду, який можна розташувати на столах, чеках, в меню та навіть на вході у заклад.

Кожному клієнту в системі присвоюється власний QR-код або штрих-код, який надалі використовується у вашому ресторані чи по всій мережі.

Рентабельність Smart Cafe Wallet

Для тих, хто працює з системою автоматизації Syrve, використання Smart Cafe Wallet — це можливість позбутися упереджень відвідувачів щодо реєстрації у програмах лояльності та зробити останні більш результативними. Повна інтеграція з CRM SyrveCard дозволяє швидко відцифровувати ваших гостей та автоматично сегментувати їх по категоріях.

Smart Cafe Wallet — найкращий інструмент на сучасному ринку технологій для керування візитами, який дозволяє збирати статистику, запрошувати відвідувачів на заходи та отримувати відгуки для покращення якості обслуговування.

Рентабельність Smart Cafe Wallet у цифрах

Підключивши електронні картки, можна очікувати таких показників:
А це означає, що можна досягнути наступних результатів:
Таким чином, Smart Cafe Wallet окупається вже за перший місяць.

Переваги використання електронної картки
Smart Cafe Wallet

Переваги використання електронних карток саме для бізнесу — це, перш за все, можливість відмовитись від дорогих та складних механік комунікації:

  • Собівартість випуску значно нижча за пластикові картки: простіше зробити дизайн та не потрібно друкувати пластик (це додаткові витрати від 10 000 гривень на рік на кожних 2000 гостей).
  • Smart Cafe Wallet використовує Push-повідомлення, які є безкоштовні, при незмінній середній конверсії близько 7-8%, як і для SMS.
  • Створення карти відбувається в інтуітивно зрозумілому конструкторі. Готовність до використання після підтвердження — вже за 24 години від моменту створення.

Плюси карток Smart Cafe Wallet для маркетингу також беззаперечні:

  • Електронні картки не губляться і завжди поруч, тому статистика по гостях буде набагато точнішою.
  • Можна використовувати надсилання рush-повідомлень про закінчення терміну бонусів, які спонукають гостя повертатись у заклад.
  • Є можливість налаштування Geo-push повідомлення з нагадуванням завітати у заклад, якщо відвідувач буде знаходитись поруч.
  • Розташувати QR-код для реєстрації в системі можна де завгодно: в соціальних мережах, на сайтах агрегаторах купонів зі знижками, листівках, наліпках, брендованих товарах (стаканчики для кави, стіки цукру) тощо.
  • QR-коди більш гнучкі в управлінні, кожному з них можна задати utm-мітку, за якою відстежується кількість реєстрацій по точках та видах рекламних матеріалів.
  • Smart Cafe Wallet дозволяє створювати електронні картки під різноманітні цілі: бонусні програми, накопичувальні знижки, корпоративне харчування, штамп-карти для отримання подарунків, депозитні карти, навіть вхідні квитки чи запрошення, якщо планується проведення заходів з обмеженою кількістю гостей.
  • Інтеграція з Syrve дозволяє автоматично сегментувати гостей по категоріях, що дає можливість робити персоналізовані пропозиції.

Висновки

Сервіс Smart Cafe Wallet станом на зараз — найшвидший та найдешевший спосіб роздавати карти лояльності гостям ресторану, навіть майбутнім, які планують відвідати його вперше. Це дієвий інструмент для роботи з існуючою базою відвідувачів, залученням нових гостей та маркетинговою аналітикою. Підходять електронні картки Smart Cafe Wallet будь-яким категоріям закладів, які працюють з системою Syrve чи планують нарешті на неї перейти аби отримати максимум переваг від автоматизації закладу.
Ви у гарній компанії
Ви у гарній компанії
Ми у соцмережах
© 2024 СМАРТ КАФЕ
Контакти
Відділу продажу
+38 (063) 514-82-56
------------------
Техпідтримка 24/7
+38 (063) 514-82-53

м. Одеса, вул. Базарна, 77
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11А, оф. 1114