В класичному варіанті замовлення на закупівлю продуктів формується вручну на кухні, а далі передається співробітнику, який взаємодіє з постачальниками. Така схема має складні рівні контролю, на яких мають бути присутні мінімум два фахівця. Зазвичай це бухгалтер (або керуючий) та працівник кухні, що займається закупівлею. У такій схемі дуже великий вплив має людський фактор. Їм може бути все одно до питання скільки товару потрібно і тому інформація може подаватись неправильною, узагальненою та приблизною. Чи варто покладатись лише на інтуїцію?
У Syrve планування закупівлі відбувається автоматично на базі розрахункових залишків на складі. Авжеж кухня все одно може робити власне замовлення, але з урахуванням пропозицій системи.
Якщо кухня замовляє на кілька одиниць товару більше, ніж рекомендує система, одразу постає питання: чи є проблема зловживань зі сторони персоналу, чи товарно-складський облік ведеться некоректно. Також може з'ясуватися, що є помилка у технологічних картах і потрібно зробити аудит. В довготривалому періоді це дозволяє налагодити процеси так, щоб залучення співробітників кухні до створення замовлень було мінімальним.
Виключення помилок досягається і обмеженням прав доступу співробітників до створення замовлень. Таким чином новий и некомпетентний працівник не зможе випадково зруйнувати.